лікар-психотерапевт
автор методу Біосугестивної терапії
член Асоціації українських письменників

 Біосугестія    Огляд виданого   Український менталітет     Храм Афродіти   
Відгуки читачів    
TV     Пісні     Відеофільми    Foto    E-mail
     Facebook 

Центр Біосугестивної терапії
ASTRALITUS


        ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА         
для відновлення доброго самопочуття

 Home    Home pages     

 

Біосугестивна терапія. Тренінги для лікарів і психологів 

Олександр Стражний 
https://youtu.be/4JnzDDYBNSo 

Метод БСТ    Навчання методу   Спеціалісти   
 Терапія і відгуки пацієнтів   Домашні сеанси   Наукові статті
 ЗМІ   Стажування в Угорщині   Огляд подій   Про автора    Facebook 

 Метод Біосугестивної терапії (БСТ) є простим, і водночас ефективним психотерапевтичним засобом для позбавлення людини психосоматичних розладів, відновлення психологічного комфорту і хорошого самопочуття.
Автор методу біосугестивної терапії  Олександр Стражний,
лікар-психотерапевт, член Асоціації українських письменників.

Біосугестивна терапія Олександр Стражний

На навчання запрошуються особи, що мають психологічну або медичну освіту.
Учасникам, які пройдуть тренінг і складуть іспит, буде видано сертифікат міжнародного зразку, що дає право використовувати метод БСТ в Україні і в країнах ЄС.

E-mail: alestra69@gmail.com     


  
     Відеовізитівка          Де придбати книги            

Книги українською мовою  

Храм Афродіти Храм
 Афродіти

Київ, "Факт", 2003 р. 

 Молода солістка Київського театру опери та балету вирішила пошукати кращої долі в Європі. Опинившись у незнайомій країні без грошей, без підтримки, але не ставши на шлях “жриці кохання”, дівчині вдалося знайти вихід із скрутного становища і зробити блискучу кар'єру. Однак жрицею храму Афродіти вона все-таки була в одному зі своїх минулих життів, і події того її життя тісно переплітаються з цим. Долі персонажів та перипетії роману так чи інакше пов'язані з реінкарнацією, переміщенням героїв зі свого теперішнього життя у попередні і наступні. Дія відбувається в Києві, Зальцбурзі, Відні та у давньогрецькому місті Борисфен.  
                              Зміст і декілька перших глав

 Майдан
 Події, свідчення, менталітет

 Київ, "Дух і Літера", 360 стор.

У цій книзі подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 – лютому 2014 років. Ретроспектива Революції Гідності розгортається на фоні голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Аналізуючи поведінку учасників руху спротиву і пересічних громадян, що підтримали або не підтримали Майдан, автор робить висновки про те, які саме риси української ментальності під час екстремальної ситуації виявили себе найбільшою мірою, а які залишилися «незадіяними». Завершується книга підсумком, яким чином  змінилося світосприйняття українців після Майдану, і що може чекати на Україну в майбутньому.
                  Зміст і декілька перших глав

  Український   
  менталітет
Київ, "Книга", 2009 р. 
   Ця книга незвичайна через те, що вона розширює межі традиційного, прямо скажемо  – шаблонного уявлення про співчуття українців, по-своєму відповідає на запитання – хто такий українець, чим мешканці України відрізняються від європейців і росіян, які карти в  колоді української ментальності козирі, а які биті. Прочитавши цю книжку, ви по-іншому дивитиметеся на людей, розумітимете логіку їхніх вчинків. Оригінальна систематизація матеріалу, "фірмовий" стиль автора та позитивний заряд, який несе ця книжка, роблять її унікальною.   
                  Зміст і декілька перших глав 

Менталітет
 Майдану

Хроніка подій, свідчення очевидців
Київ, "Дніпро", 252 стор.

Ця книга є менш повним варіантом книги
"МАЙДАН. Події, свідчення, менталітет".
Видана за державної підтримки українського  книговидання для розповсюдження лише в бібліотеках.  Як і попередня, завершується підсумком, яким чином  змінилося світосприйняття українців після Майдану, і що може чекати на Україну в майбутньому. 
 БІОГРАФІЯ

    Олександр Стражний – літературний і робочий псевдонім. Моє справжнє прізвище – Страшний Олександр Сергійович.
        Я народився 26 червня 1958 року на Миколаївщині. У 1959 році наша сім'я переїхала до Очакова, де я закінчив середню школу №2 і музичну школу по класу фортепіано.
       Мій батько Сергій Варфоломійович Страшний – працював головним лікарем Очаківської районної лікарні, мати Антоніна Михайлівна – була інженером-раціоналізатором. Бабуся по лінії батька Єлизавета походить із дворянської сім'ї, разом з Марією Заньковецькою вона брала участь у театральних постановах Панаса Саксаганського. Дід Варфоломій – нащадок роду Джури Страшного, полковника війська Запорізького, помічника гетьмана Сагайдачного. Пращури по лінії матері – нащадки донських козаків.
        У 1975 році я вступив до Київського медичного інституту ім. Богомольця, який закінчив 1981 року за спеціальністю "терапевт". Чотири роки працював виїзним лікарем загальної бригади швидкої допомоги, після спеціалізації з психіатрії у Харківському інституті вдосконалення лікарів ще три роки працював лікарем психіатричної бригади.
        1987 року в Києві я відкрив приватну практику. Паралельно закінчив курси з трансцендентальної медитації, холотропного дихання, гіпнозу, йоги, акупунктури, фітотерапії, іридодіагностики, біоенерготерапії, отримав диплом Ханойського Інституту Традиційної Східної медицини. Двічі побував у США, де вивчав новітні методи психотерапії, систему підтримки "Анонімні алкоголіки", шаманські практики, дзен-буддизм.  
         У січні 1989 року разом з місіонером із США Лео К. (я був волонтером в якості перекладача і організатора) нами було започатковано в Україні рух Анонімних алкоголіків. Збори першої групи АА відбулись в Києві 21 лютого – цей день офіційно визнано днем народження руху АА в Україні.
          З 1989 по 1991 роки я читав лекції і проводив психотерапевтичні сеанси за системою свого вчителя Ериха Буса з аудиторіями у 500-800 слухачів, а також лікувальні сеанси для груп з 10-15 пацієнтів в Україні, Росії, Литві, Казахстані, Швейцарії, Австрії; проводив майстер-класи в США, в тому числі у Стенфордському університеті (Пало Альто, Сан-Франциско) і University of California, Los Angeles. Нагороджений почесною подякою від мерії штату Каліфорнія.
         1992 року я був запрошений на роботу в Угорщину, де спочатку працював у Будапешті, а згодом у місті Печ відкрив свій власний лікувальний центр, в якому на посадах директора і головного спеціаліста працюю дотепер.
         З 1998 року почав писати книжки. Загальний їх наклад зараз сягає близько 250.000 екземплярів. Взагалі перша брошурка "Руководство по саморегуляции" була видана ще у 1991 році, а після 1998 з'явилися книги "От иллюзии к реальности" і "Секреты нетрадиционной медицины". У 2001 році в Києві і згодом у Москві вийшла збірка курйозних оповідань "Рассказы доктора Шулявского"; 2003 року в Києві (вид. "Факт") і в Москві (вид. "Аввалон") було видано містичний роман "Храм Афродіти".
        2006 року в Парижі (вид. "Albin Michel - Medicis") вийшла книга "Сімейний посібник з альтернативної медицини", яка згодом під різними назвами була перевидана в Росії, Італії, Іспанії, Німеччині. 
        Книгу "Український менталітет", яка була видана у 2008 і 2009 роках українською і російською мовами, у 2010 році було номіновано на звання "Національний бестселер України". За її матеріалом було знято два документальні фільми.
        З 2010 по 2018 роки були опубліковані книги: "Болезни, в которые играют люди" (вид. "Софія", вид. "КСД"); "Проблемы, в которые играют люди" (вид. "Софія"); "Майдан: події, свідчення, менталітет" (вид. "Дух і Літера");  "Сергей Страшный: талантливая жизнь, спрессованная ёмко" (вид. "Дух і Літера").
         У 2019 році було видано книгу, що висвічує метод біосугестивної терапії "Неврозы, в которые играют люди".
         Метод
біосугестивної терапії виник у 1996 році. Відчувши його переваги, увесь наступний час в роботі з пацієнтами я використовував лише цей метод. До 2013 року через наш лікувальний центр пройшло близько 20.000 пацієнтів. 2014 року, працюючи волонтером в "Шпиталі Майдану" з учасниками Революції Гідності, методом БСТ зацікавилися колеги – лікарі і психологи. В результаті було підготовлено близько 50 спеціалістів, які в кризових центрах за допомогою біосугестивної терапії проводили і проводять реабілітацію захисників України, що повернулися з зони бойових дій. Чим більше психологи працюють з цим методом, тим більше він викликає зацікавленості інших психологів. Як наслідок проводяться наступні курси в різних містах України, а також на кафедрі загальної і медичної психології Київського медичного університету ім. Богомольця. Кількість спеціалістів щороку зростає. 

        Різне про Олександра Стражного

        Місце проживання: Київ (Україна) і Печ (Угорщина).
        Знання мов: вільно – українська, російська, англійська, угорська; певною мірою німецька, польська.
        Країни робочих і приватних поїздок: США, Канада, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Франція, Італія, Швейцарія, Австрія, Греція, Македонія, Словенія, Словакія, Хорватія, Польща, Литва, Казахстан, Білорусія, Росія та інші.  
        Музичні уподобання: Валентин Сільвестров, Chet Вaker, Astor Piazzolla.
        Улюблені письменники: Люіс Керол, Річард Бах, Ніл Дональд Уолш, Михайло Булгаков.
        Дружина Тетяна – юрист; донька Марина – лікар-терапевт; син Денис – кінооператор; онук Артем – школяр.
        Хобі: бардівська і джазова пісня (автор-виконавець); веб-дизайн; зйомка і монтаж короткометражних фільмів; археологія.
        Улюблені місця відпусток: археологічна експедиція на острові Березань; бардівський табір на Кінбурнський косі; європейські кемпінги натурального відпочинку. 

        Контакт:       E-mail     Facebook 
       

                

          

          

         
  Автобіографічний фільм  

   Портфоліо для ЗМІ      тут 

                      

 Home   Home page

  

Александр Стражный


Home   Об авторе   Биосуггестия   Краткий обзор изданного   Нетрадиционная медицина  
Игры в болезнь   Менталитет   Рассказы   Храм Афродиты   Притчи   Афоризмы  
 Бестолковый словарь   Сказки   Отзывы читателей  Статьи   Интервью   Пресса   TV  
Песни   Видеофильмы   Фотоальбом   Памяти отца   Гостевая книга   E-mail    
Homepage for Europe

 
Home page