International Center of Advanced Technologies
In Psychology and Medicine  

Міжнародний центр нетрадиційних технологій
в психології і медицині


 
 
ШВИДКА
і
ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА 

для відновлення
чудового самопочуття 


                   


BIOSUGGESTION THERAPY
for correction of psychosomatic disorders

 Біосугестивна психотерапія

 для корекції психосоматичних розладів

Метод БСТ     Лікувальні сеанси    Навчальний курс    Спеціалісти  
Відгуки пацієнтів     Наукові статті    
Facebook 

                   

                   

         Метод Біосугестивної терапії є простим і в той же час ефективним засобом для подолання психосоматичних порушень. За цією методикою успішно пройшли терапію близько 20.000 людей у США, Швейцарії, Австрії, Угорщині і Україні.
               Метод БСТ рекомендовано для використання Кризовим центром медико-психологічної допомоги Інституту психології ім.Костюка Академії наук України.

 
Володимир Волошин
 
 кризовий психолог,
ведучий спеціаліст з Біосугестивної терапії

Часто задавані питання (FAQ)

     З якими проблемами варто звернутися до спеціаліста з Біо-Сугестивної Терапії?

     Метод БСТ націлений на корекцію як психологічних проблем, так і психотілесних, таких, як стрес, внутрішнє напруження, утомленість, безсоння, часті головні болі, погана робота шлунка, кишечника, болів в хребті, суглобах, порушення гормональної і серцево-судинної систем, тощо.

      У чому полягає суть методу?  

     Суть методу полягає у досягненні клієнтом за допомогою психолога стану комфортної релаксації і сприйняття, знаходячись у цьому стані, вербальних і невербальних лікувальних сугестій (навіювань).

      Яка гарантія хорошого результату?   

     Переважна більшість пацієнтів відчуває полегшення вже після 1-го або 2-го сеансу. Після курсу лікування відчуває позитивний результат близько 95% людей. Близько 5% пацієнтів результату терапії не відчувають.

      Скільки коштує сеанс?    

     Перша консультація – безкоштовно. Сеанс – 350 гривень. Контроль – безкоштовно.

      Скільки потрібно сеансів?    

       Як правило, 7-8. Але в певних випадках вистачає 3-5 сеансів.

  Попередній запис на сеанси

  098-282-7-999

Особистий сайт Володимира Волошина  


                                                                        Відгуки про роботу Володимира Волошина

       Метод великолепный и главное эколгичный. Проходила у Владимира личную терапию. Прошли боли в пояснице, улучшился сон, Ушли некоторые зажимы в теле, приятное послевкусие после сеанса, чистая голова, тяжелые мысли исчезают, проходит тревожность. Спасибо большое.  Алла Д.

      Была на сеансе биосуггестии Володи Волошина. Мне очень понравились результаты после прохождения терапии : улучшился сон, прошли боли в сердце, я стала более уравновешенной и спокойной, улучшилось настроение и аппетит. Сами сеансы проходили в обстановке приятного расслабления, мягкого и комфортного сопровождения ведущего. После каждого сеанса еще долго оставалось состояний покоя и удовлетворенности. Наблюдала КАК Володя работает с мужчинами. КАК светлеют их лица, КАК меняется настроение, КАК проходят боли в пояснице, головные боли, мышечные зажимы. Взрослые мужики неожиданно для себя говорят теплые слова благодарности и радуются глядя вокруг. Так держать!! Спасибо!!  Елена Д.

      ХОЧУ РОЗВІЯТЬ СУМНІВИ ДЕЯКИХ НЕВІРУЮЧИХ ХОМ після контузії і зчмт(закрито черепно-мозгової травми)я пройшов курс ВОЛОДИНОЇ тарапиї биосуггесії (в яку я і сам незразу вірив бо привик вірить у те що можу бачить чи потрогать)я для себе на подив побачив реальний результат .дуже вдячний ВОЛОДІ що він тертляче робив свою роботу ЦЕ РЕАЛЬНО ПРАЦЮЄа для блондинок пояснюю це не кабак і не задє сидіння ровера це ПСИХОТАРАПІЯ дивний народ у бабок вірить а у психотарапію ні. Р.К.

      Володя, ты Волшебник! Моя шея снова гибкая и вообще "иду на взлет!". Спасибо! Анна А.

       Володя, огромное спасибо за действенную помощь! Метод био-суггестии испытала на себе, действие было моментальным - после первого же сеанса повысилась работоспособность, улучшилось общее самочувствие, затем прошли головные боли и зажимы в плечевом поясе. И отдельно большое спасибо - за пристальное внимание к каждому пациенту, его проблемам и запросам. Желаю всем нуждающимся в помощи - такого мастера.   Арина О.

     Скажу коротко-сеанси дієві, знаю по собі, дякую Володимиру !!! Успіхів на новій ниві знань!  Володимир Л.  

     В мене до сеансу тягнуло ногу. Після третього сеансу біль зник. Олег.
                                                                                                                                
     После сеанса получила сильное облегчение. Раньше не хватало энергии, сильно уставала. После сеанса смогла сделать большой участок работы и просто была удивлена, что это я сама могла сделать. Еще расслабились плечи, открылись глаза, появилась подвижность в позвоночнике. Татьяна Ивановна.
                                                                                                                                    
      Мене зразу, як я прийшов сюди, тіло було сковане полностью, пекло тіло і голова боліла, а зараз після оцього первого сеансу я почуствував себе людиною.  Микола. 
                                                                        
     В мене до первого сеансу дуже сильно боліли коліна. Вот, приміру, еслі взять по 100%, ну, на 100% боліли, то після другого сеансу вони перестали боліти відсотків на 70. Тепер я можу нормально присідати. І ще, відсотків на 75 менше стала боліти голова. Олександр.

      Спочатку я відносився до цих занять скептично. А коли вже після першого заняття я відчув розслаблення голови, шиї, а під час другого заняття я погрузився в свою мрію, то  зрозумів, що мені вдастся її виконати. Я совэтую всім, хто має потребу в лікуванні, пройти цей курс і переконатися в тому, що так, дійсно, він - діє.  Валерій.          

 

       

           

       

           

         

    

 


Метод БСТ     Лікувальні сеанси    Навчальний курс    Спеціалісти  
Відгуки пацієнтів     Наукові статті    
Facebook