Навчальний посібник 

Не для розповсюдження.
Лише для спеціалістів з БСТ.
Кожний слухач курсів БСТ отримує електронну версію.
    


 МЕТОД БІОСУГЕСТИВНОЇ ТЕРАПІЇ

 для корекції і лікування психосоматичних розладів

БСТ для профілактики і подолання
коронавірусної інфекції

                   

    Метод БСТ    Навчання методу    Спеціалісти    Терапія і відгуки пацієнтів     Домашні сеанси   
   Наукові статті   
ЗМІ    Стажування в Угорщині    Coronavirus     Огляд подій    Про автора    Facebook 

International Center
for Humanistic Technologies
and Alternative Therapy

Міжнародний центр
гуманістичних технологій
та альтернативної терапії 

Гол. офіс: Astralitus Bt, 7624 Pécs, Őz utca 3/b,
Hungary
 Tel.: +36-20-962-26-97 

 

Філія в Україні   
E-mail: biosugestia@gmail.com  
 

               

 Чи потрібен психолог для профілактики або подолання Coronavirus?  

       Імунна і нервова системи між собою фізіологічно пов’язані. Психіка вирішує, добре чи погано працює імунна система. Людина, що знаходиться в тривожному стані або в депресії, має більше шансів на ускладнення під час інфекційного захворювання, зокрема на коронавірус. До того ж, вірус ковіду впливає на нервову систему безпосередньо – сам собою викликає астенію, тривогу, порушення мозкової діяльності і когнітивних функцій. З усім цим доводиться працювати психологам. Гармонізуючи психологічний стан клієнта, тим самим психолог оптимізує роботу його імунної системи.  

Олена Губська,
д.мед.н., професор,
завідувачка кафедри терапії та інфекційних хвороб Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця,
практикуючий психолог, спеціаліст з БСТ вищої категорії.
 

       Під час захворювання на коронавірус штучно стимулювати імунітет не треба.
Підтримувати на належному рівні – так.
     Це можна робити різними способами.
     Зокрема біосугестивною терапією.

Дуже рекомендую! Гарний метод! Прекрасно працює!  

 Марина Литвинчук,
лікар вищої категорії,
зав. терапевтичним відділенням медичного центру "Адоніс",
спеціаліст з БСТ.
      

       Психологи дуже потрібні для подолання коронавірусної інфекції. Бо стрес у людей конкретний. У лікарів багато часу займає психологічна підтримка пацієнтів. Якщо у лікаря на це часу не вистачає, у пацієнтів захворювання протікає набагато гірше. Психолог потрібен з першого дня. Однак в ранній період підключити його важко, тому що в першу чергу пацієнтові потрібен саме лікар, який його заспокоїть, і скаже, що він не вмирає. Але у подальшому пацієнтів треба взагалі «на руках» передавати психологу. Бо у них депресія, стрес, вони не можуть засинати, а як заснуть, то сновидіння жахливі – це є майже у кожного. Тому робота психолога тут глобальна. 

 
Механізм впливу на пацієнта за допомогою методу БСТ

        Вплив відбувається не на вірус, а на організм людини в цілому.
         
Сеанси БСТ зменшують тривогу пацієнта, роздратованість, його страхи, фобії, прояви депресії. Поліпшення психологічного стану підсилює захисну функцію імунітету.  
         
Вмикаються механізми саморегуляції.  
         
Зміни в організмі відбуваються на нейронному і біохімічному рівнях.
      
Під час сеансу біосугестії в організмі пацієнта збільшується синтез ендорфінів, які мають протизапальну, спазмолітичну дію, зменшують біль, сприяють гарному настрою, відчуттю спокою, врівноваженості.
         
Терапевтичний дотик позитивно впливає на нервову та імунну системи. 
         
Біосугестивна терапія спрямована на розрив невротичного шаблону пацієнта, що налаштовує його на оптимізм і віру в одужання.

     Наслідки біосугестивної терапії

       Завдяки сеансам відновлюється нормальна робота легенів і інших органів хворої людини. 
     
  Знижується потреба пацієнта в медикаментах.

          Зменшується тривалість хвороби.
        Швидше відбувається реконвалесценція і зменшується тривалість постковідного синдрому (астенічних "хвостів") – слабкості, тахікардії, панічних нападів.
    
   Швидше відновлюються когнітивні функції, пам’ять, повертається радість життя.
     
  Сеанси БСТ позитивно впливають не лише на пацієнта, але й на терапевта.   

      Відгуки спеціалістів  

       Тетяна Гришко, психолог, Херсон.  
  
https://www.facebook.com/Tatiana.Chyrkova92/

       Сеансы биосуггестии я проводила своим родственникам, заболевшим ковидом. Работала непосредственно, дома. Они были после больницы, где получали кислород. У мамы осталось тяжёлое дыхание.
       Когда я начала проводить ей сеанс, её дыхание улучшилось мгновенно, и это было хорошо видно со стороны. Я сначала подумала, может, мне показалось, но нет, не показалось, однозначно.
       На следующий день мама говорит: «Давай ещё!». Она тоже почувствовала, что её дыхание улучшилось. Я провела ей 5 сеансов и ей стало гораздо лучше.
       Я и дяде проводила сеансы, у нас переболели все, кроме меня, не знаю почему. Но я слушала аудиозапись сеанса. Может, поэтому не заболела.
       На додаток. Я набрала вже дві группи по БСТ із постковідним синдромом. Дуже великий запит зараз.

     Олена Радченко, психолог, Кривий Ріг.
    https://www.facebook.com/radchenkoln/

      Как только начался карантин, мы как раз прошли курс обучения биосуггестии. У меня тогда была клиентка со страхом заболеть. Она доктор, работала со своими пациентами.  
       Я ей проводила сеансы, она продержалась пол года, но осенью всё-таки заболела. Однако, даже заболев, она к этому отнеслась спокойно. Я продолжила с ней сеансы в своей онлайн группе, и она сразу почувствовала себя лучше. Она стала легче дышать, хорошо спать, у неё не было осложнений и она не попала в больницу.
       Также, я работала со своей мамой. Она заболела вместе со своим мужем и они оба попали в больницу. В больнице мама слушала мои онлайн сеансы, муж – нет. В результате у неё быстро восстановилось дыхание, перестали болеть мышцы, она стала хорошо спать и её выписали из больницы на неделю раньше мужа. И вообще, что для неё не характерно, она всю эту ситуацию восприняла с оптимизмом.

   Євгенія Шепель, психолог, Київ.
   https://www.facebook.com/eshepel/

       Ковидом заболела я, и заболел мой сын. У сына в первый день была температура 38, во второй день 38, я решила провести ему сеанс БСТ. На третий день температура упала и больше не поднималась. Я уверена, что биосуггестия однозначно сбила температуру, которая поднималась, и выровняла его психоэмоциональное состояние. Многие неприятности, которые сопровождались фоном, тоже ушли.
       Работая с собой, я слушала свою запись сеанса БСТ, и у меня корона прошла довольно легко. В то время я много работала дистанционно, но ни один человек не догадался что я в процессе борьбы с каким-то вирусом.  
       Я работала не только с сыном и с собой, с другими клиентами тоже. Все, с кем я работала, ощутили прилив сил, энергии, у них возникло море идей, проектов – наступила просто какая-то перезагрузка и переход на новый уровень.

 
     Максим Реуцький
, психолог, Дніпро.
    https://www.facebook.com/maxreutsky/

       Я проводив сеанси біосугестії цілим родинам. Дехто проходив повний цикл, дехто лише 2-3 сесії. Дітям, в принципі, вистачало навіть одного разу. Додатково рекомендував домашні сеанси Олександра Стражного з YouTube – кращий ефект був від україномовної версії. Трошки екзотично для нашого краю, але українська мова реально дає кращий результат.
      Щодо коронавірусу. Після гострої стадії у хворих виникають постковідні симптоми, астенічні «хвости» – слабкість, тахікардія, сильні м’язові і суглобні болі, неможливість заснути, панічні напади, страхи. Усі хронічні розлади та іпохондричні прояви моментально загострюються. Хтось просто задихається. Багато хто відчуває страх смерті. Виникає така собі «психологічна Хіросіма» – дуже сильне емоційне зараження. Це є майже в кожного, хто перехворів. Кожний другий після гострої стадії ковіду приходив до нас на прийом не просто з астенічним синдромом, а с депресивним станом.  
     
Що фіксувалося одразу після сеансів БСТ. У клієнтів одразу зникав шум у вухах. Значно покращувалось дихання. І швидко знімалися тривожно-депресивні реакції. Був пацієнт з зайвою вагою він від стресу їв і їв, а після сеансів біосугестії схуднув на 7 кілограмів.
      В середині жовтня нас з дружиною теж накрив ковід. Найбільше турбував дискомфорт у суглобах і м’язах. Все буквально викручувало. Плюс головний біль, який не знімався. На третій день я прийняв рішення прослухати сеанс БСТ. Це швидко зняло симптоматику.
      БСТ дійсно працює. Методика на часі, дуже на часі.  

     Анна Верещака, психолог, Запоріжжя.
      https://www.facebook.com/anya.vereshchaka/

       У меня есть опыт онлайн помощи клиентке, которая обратилась ко мне на пятом месяце беременности. У неё была ужасная фобия коронавируса. Она полностью исключила все социальные контакты, в том числе с мужем и со старшим ребёнком. Она замывала руки просто до трещин. И главное – на пятом месяце беременности она ни разу не была у гинеколога, так как внушила себе, что в больнице заразится. Она вообще из дому не выходила.
       Я ей провела цикл сеансов БСТ. Разумеется, они были онлайн, потому что ни о каком посещении нашего психологического центра речи быть не могло. Сеансы биосуггестивной терапии помогли мне наладить её эмоциональный фон и гармонизировать её психологическое состояние.
       Где-то к третьему сеансу у неё улучшился сон – до этого она спала всего 3 часа в сутки, а после сеансов около 7 часов. После четвёртого сеанса она взяла себя в руки и наконец то пошла к гинекологу! У неё уже не было тревожности, выровнялось эмоциональное состояние, она сходила в больницу, сделала там УЗИ и другие необходимые процедуры.
     
  Благодаря терапии у неё ушёл страх что она не выносит ребёнка, она стала нормально общаться со своим мужем, быть с ним в одной комнате – до этого они общались из разных комнат по телефону.
       Сейчас мы продолжаем с ней поддерживающую терапию. Ей скоро рожать, и, в принципе, у неё сейчас нет тревожности, которая была раньше. Ещё что-то осталось – на уровне лишний раз помыть руки.
       Но всё, что с ней произошло за время сеансов – это её маленькая победа.

 
    
Галина Бурковська, психолог, Вінниця.
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100009229551606 

       Два місяці назад, коли я прокинулась, в мене було відчуття, що з мене, ніби зняли шкіру. Болів кожний м'яз та неможливо було підняти голову, не те що працювати. Температура – від 38,5 до 39,4. Сили зовсім покинули мене. Після того, як я перестала відчувати запахи, зрозуміла – це коронавірус.
       На другий день стан не змінився і я вирішила: буду для себе проводити сеанси біосугестивної терапії. Вже наступного дня мені стало краще. Слухала сеанси 2-3 рази на день, пила чисту воду з лимоном та імбирем, вживала свіжу необроблену їжу. Я ніколи не була прихильницею медикаментозного лікування будь-яких захворювань. Не став винятком і коронавірус. Мене намагалися переконати приймати антибіотики. Я відмовилась.
       До кінця тижня я одужала. З'явилося багато сил та енергії,  відновила роботу онлайн.
       З того часу сеанси БСТ проводжу собі щотижня.
       Щодо своїх клієнтів, то з самого початку пандемії, постійно проводжу сеанси БСТ очно, із дотриманням всіх необхідних умов карантину. А з хворими на ковід – дистанційно, що допомагає їм переносити хворобу в легкій формі.
       Ввела собі за правило, разом з особистісною терапією, під час карантину, проводити сеанси БСТ своїм клієнтам раз на тиждень, з профілактичною метою. Завдяки цьому, вони залишаються здоровими навіть в той час, коли їхні сім'ї хворіють.
       Метод біосугестивної терапії творить чудеса!

 
    
Вікторія Цьопа, психолог, Італія.
    https://psicologonline03.wixsite.com/website 

     Я работала со своей клиенткой по поводу болей в спине. После второго сеанса БСТ её боли уменьшились, после 4-го почти ушли. Но затем нам пришлось прервать сеансы – оказалось, что её муж заболел ковидом и они оба ушли на самоизоляцию. Она тоже сдала тест и он оказался положительным. Но так как она слушала мои сеансы, она себя чувствовала хорошо.  
      А её мужу, который сеансы не слушал, становилось всё хуже и хуже. Дошло до того, что его госпитализировали. Она ему предложила: «Послушай сеансы БСТ». Он: «Нет, мне это не надо». Ну, как обычно. Муж  5 дней в больнице, а ему ещё хуже. Она ему опять: «Ну, попробуй, послушай сеанс!». Он согласился. Я ей отправила аудиофайл сеанса на итальянском, и он прослушал.
      На следующий день муж позвонил и говорит: «Я впервые ночью спал, практически, без кашля, и проснулся в хорошем настроении!». Он сам не поверил такому результату. Но всё же, сколько лежал в больнице, слушал сеансы. И быстро поправился.
       А у неё, благодаря тому, что мы слушали сеансы БСТ по другому поводу, симптомы ковида были совсем незначительны.

   Світлана Овсяннікова, коуч, Харків.
   https://www.facebook.com/ovsyannikova.svetlana.7/

       Я работала с клиентами, у которых Coronavirus.
     Проводила им сеансы биосуггестивной терапии.
     Работала, конечно, онлайн.
       Если обращались сразу, то через пять дней интенсивного курса человек уже чувствовал себя хорошо.
     Ему оставалось только восстановиться.
       Если болезнь была в разгаре, то курс биосуггестии помогал работать со страхом смерти.
     После сеанса чувство страха уже не давало мандража и холодного пота.
     Человек начинал верить в то, что у него достаточно сил, чтобы жить, быть здоровым. И поправлялся.

 Вебінар
БСТ для профілактики і подолання
коронавірусної інфекції
 

 
https://youtu.be/n69bxKYTdLg

16 грудня 2020
року

1. Коронавірус і людина. 2. Як імунітет долає коронавірус. 3. Профілактика ковіду.
4. Навіщо потрібен психолог для профілактики або подолання ковіду. 

5. Механізм впливу на хворого за допомогою методу БСТ.
6. Особливості роботи з клієнтами методом БСТ в умовах епідемії.
7. Як проводити онлайн сеанси. 8. Оздоровчий онлайн сеанс БСТ.

 

 Метод БСТ    Навчання методу    Спеціалісти    Терапія і відгуки пацієнтів      Домашні сеанси   
   Наукові статті    
ЗМІ     Стажування в Угорщині    Coronavirus    Огляд подій    Про автора    Facebook 

Home
Homepage for Europe